Com,Domain alan adinda şok kampanya 64,90 Tl
Degerli müşterilerimiz web sitemize yeni kayıt olan ve olmuş kişiler icin için com uzantili domain fiyatlarimizda yıl sonu indirimi yaptık.Domain adetinde sinir yok tek fiyat olarak sadece 54,90 a sahip olabilirsiniz.7/24 Destek hattimizdan detayli bilgi alabilirsiniz.Sunucufirmasi.com
Domain al

Yasal Uyarı

Anasayfa » Yasal Uyarı

Yurtpanel Yasal Faliyet


SUNUCFİRMASİ BİLİŞİM HİZMETLERİ

Sunucu Firmasi BİLİŞİM HİZMETLERİ , kaliteli hizmet ve üst düzey müşteri desteği sunarak, müşterilerine yüksek marka kalitesi kazandırma yolunda, üstün performans sunucu donanımlarıyla 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

İşletmelerin ticari hayatında önem arz eden kesintisiz ve kurumsal hizmeti, günümüz çağına uygun ve yenilikçi bakış açısıyla sunarak işletmelerin dijital yolculuğunda en güvenli şekilde barındırma vizyonu ile SUNUCUFİRMASI BİLİŞİM HİZMETLERİ 2018 yılında kurulmuştur.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüştürecek, en iyi hizmeti sunmayı gaye edinmiş Sunucufirmasi BİLİŞİM HİZMETLERİ çalıştığı alanlarda küresel bir lider olma hedefiyle günden güne kendini geliştirmektedir.

Sunucufirmasi BİLİŞİM HİZMETLERİ ‘ün ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve profesyonelliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, yalnızca Türkiye değil başta Fransa ve Almanya olmak üzere yurt dışında işbirlikleri ve müşterileri bulunmaktadır.

Hayata geçirdiği tüm kurumsal projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Sunucu firmasi BİLİŞİM HİZMETLERİ , sektöre öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, hizmetleriyle ülke ekonomisine ve teknolojisine katkı sağlamaktadır.

Alan Adı, Hosting, Sanal Sunucu, Fiziksel Sunucu Kiralama, Sunucu Barındırma alanlarında hizmet veriyoruz..

 

Sunucu firmasi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Onaylı Ticari Amaçla Faaliyet Gösteren Yer Sağlayıcı Belgesi ile Yasal Gereksinimleri Eksiksiz Yerine Getiren Hosting Şirketidir.

 

Kurumsal Bilgiler
Sunucu firmasi BİLİŞİM HİZMETLERİ

 

V.Dairesi: KAYMAKKAPI/ VERGİ DAİRESİ

VERGİ NO: 1790462424

Yer Sağlayıcı Belgemiz : Görüntülemek İçin Tıklayın
E-Posta Adresi: info@sunucufirmasi.com